Główna >>

RSS
Nie idźmy na tę wojnę! To nie nasza wojna!

 

Absurdalna reklama TPSA

2008-06-17   kategorie: śmieszne

W tym miesiącu wraz z rachunkami za telefon od Telekomunikacji Polskiej można było otrzymać chyba najbardziej absurdalny gadżet reklamowy, jaki zdarzyło mi się widzieć - przyklejoną do koperty z rachunkiem plastikową torebkę zawierającą... zwykły piasek. Na torebce wydrukowana była informacja o promocji polegającej na tym, że jeżeli zamówi się w TPSA jakąś usługę, można wygrać wycieczkę do Disneylandu (zob. zdjęcie):

Żeby nie było żadnych wątpliwości, co zawiera torebka, zostało to wyraźnie wypisane na opakowaniu (por. następne zdjęcie). Tylko co ma do tego piasek?

Mam pewną hipotezę, ale jest ona tak absurdalna, jak cała ta akcja - trzeba było czymś obciążyć list (TPSA od niedawna wysyła swoje faktury za pośrednictwem prywatnej poczty InPost, która zgodnie z prawem nie może przesyłać listów lżejszych niż 20 g, gdyż na te monopol ma wciąż Poczta Polska; zazwyczaj listy były obciążane blaszaną "wizytówką" InPostu), więc wymyślono coś zupełnie "od czapy", właśnie po to, żeby ludzie zastanawiali się, o co chodzi... Ciekawe czy mam rację...

komentarze (0) >>>