Główna >>

RSS
Nie idźmy na tę wojnę! To nie nasza wojna!

 

Kocia Morda z wyszukiwarką

2010-03-07, zmodyfikowana: 2010-03-17   kategorie: nowości

Liczba notek w Kociej Mordzie urosła tak znacznie, że niemal konieczne stało się zaopatrzenie jej w wyszukiwarkę... Oto więc jest - od dzisiaj można z niej korzystać do wyszukiwania notek.

Pole wyszukiwania dostępne jest u góry na stronie Kociej Mordy. Możesz również zintegrować wyszukiwarkę ze swoją przeglądarką (jeśli używasz Firefoksa) instalując wtyczkę dostępną tutaj - wtedy będziesz mogł/a wyszukiwać notki bezpośrednio z poziomu paska wyszukiwania Twojej przeglądarki.

Jeżeli w wyszukiwarkę wpiszemy tekst bez cudzysłowów, wyszukiwane są notki zawierające wszystkie wpisane słowa; jeżeli wpiszemy tekst w cudzysłowach - notki zawierające dokładnie wpisaną frazę (z uwzględnieniem znaków specjalnych takich jak kropki, przecinki itp., które w trybie bez cudzysłowów są pomijane).

Wyszukiwarka uwzględnia wybór kategorii dokonany w lewym panelu, nie uwzględnia natomiast ograniczenia do konkretnego miesiąca i roku; wyszukiwanie odbywa się w całym zakresie dat. Natomiast już po dokonaniu wyszukiwania wyniki można zawęzić do określonego miesiąca i roku, klikając na listę miesięcy po lewej stronie.

Życzę miłego korzystania.

komentarze (0) >>>