Główna >>

RSS
Nie idźmy na tę wojnę! To nie nasza wojna!

 

Że co proszę???

2011-08-19   kategorie: ciekawe

Wydawało mi się, że nic w Internecie nie jest w stanie wprawić mnie w osłupienie. Jak się okazało, myliłem się...

Jak myślicie, co może znajdować się na stronie o adresie www.falsedocuments.cc? Tak, tak, dokładnie to, co sugeruje nazwa domeny... Pod tym adresem znajduje się "firma" (o ile można to tak nazwać) oferująca wszelkiego rodzaju podrabiane paszporty, dowody osobiste, prawa jazdy itd. itp. Strona o bardzo profesjonalnym wyglądzie, wykonana zgodnie ze wszelkimi regułami marketingu internetowego, obwieszcza wszem i wobec:

"Welcome to FalseDocuments.cc - the unique producer of quality fake documents. We offer only original high-quality fake passports, driver's licenses, ID cards, stamps and other products for following countries: Australia, Belgium, Brazil, Canada, Finland, France, Germany, Italy, Netherlands, UK, USA and some others."

Na stronie możemy znaleźć wszystko, co powinna mieć na swojej witrynie szanująca się firma - aktualności, prezentacja oferowanych produktów, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, informacja o sposobie zamawiania, cennik, nawet regulamin! Z przyczyn oczywistych :) nie ma natomiast rzecz jasna żadnych informacji kontaktowych oprócz adresu e-mail. Ale i tak nie mogę się nadziwić, że coś takiego może tak jawnie istnieć...

komentarze (0) >>>