Główna >>

RSS
Nie idźmy na tę wojnę! To nie nasza wojna!

 

Komentarz bez komentarza...

2012-06-09   kategorie: praca śmieszne kobiety

Kilka dni temu na Wykopie rozwinęła się dyskusja na temat "Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?" i w jej trakcie pojawił się pewien komentarz, który bardzo mi się spodobał i postanowiłem przytoczyć go tu bez komentarza. Programiści (i programistki ;)) docenią dowcip ;)

Bóg projektując API kobiety popełnił duży błąd koncepcyjny. Nie udostępnił w publicznym API żadnego sposobu na zarejestrowanie się jako listener na właściwości (Kobieta.chceSeksu). Jest tylko metoda .getChceSeksu() zwracająca wartość typu femoolean (true, false, maybe).

Z tego powodu jesteśmy na wieczność. skazani na nieefektywny polling. Co chwilę musimy wysyłać zapytania, mając nadzieję na uzyskanie właściwej odpowiedzi. Na dodatek ze względów wydajnościowych API nakłada ograniczenia na ilość odpytań na dzień, po jej przekroczeniu getChceSeksu rzuca wyjątek GeneralFochException.

Niestety nie jest znana dokładna wartość ograniczenia, badacze sądzą, że zmienia się w czasie. Niektórzy wiążą tą zmianę z fazami księżyca. Dla bezpieczeństwa doradza się ograniczyć do 1-2 zapytań na godzinę.

komentarze (1) >>>