Główna >>

RSS
Nie idźmy na tę wojnę! To nie nasza wojna!

 

Polski rewizjonizm

2022-05-03   kategorie: nowości społeczeństwo

Nie myślałem, że dożyję czasów, w których rewizjonizm stanie się oficjalną polityką Polski, wyrażaną ustami głowy państwa. Nie ma chyba w Europie drugiego państwa, którego władze oficjalnie głosiłyby idee rewizjonistyczne. Tymczasem dzisiejsze przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy z okazji święta 3 maja było na wskroś rewizjonistyczne właśnie. Było to wystąpienie skandaliczne, zawierające treści, które nie powinny zostać nigdy oficjalnie wypowiedziane w imieniu państwa polskiego.

Nie będę linkował treści tego przemówienia, bo aż coś się we mnie "gotuje", kiedy tego słucham. O ile ktoś go jeszcze nie zna, to znajdzie sobie bez trudu.

Pozwolę sobie natomiast podlinkować niezwykle trafny i ważny komentarz odnośnie tego, co nas czeka w najbliższym czasie jako skutek drogi, którą niestety najwyraźniej zdecydowały się pójść polskie władze. Warto uważnie przesłuchać i przemyśleć.

A ponieważ bezprawna cenzura stron internetowych - o której wspominałem w poprzedniej, obszernej notce na temat wojny na Ukrainie - "rozkręca się" coraz bardziej, i oprócz stron rosyjskich obejmuje coraz więcej stron polskich, wyrażających poglądy niezgodne z oficjalnym stanowiskiem rządu, to na wszelki wypadek - o ile ktoś w ogóle czyta tę stronę i nie chce utracić do niej dostępu - przypominam: http://217.182.79.147/...

komentarze (0) >>>