2008-07-12 00:10:33   autor: Cyr4x

Najgorsi są rolkarze na błoniach. Im się wydaje, że ścieżka rowerowa jest także dla nich. I niech ci jakiś cioł nagle zechce się popisać jazdą na rolkach tyłem, co za pewne wykonuje z prędkością 10x wolniejszą niż rower. Gdyby nie moja czujnosć i doświadczenie już nie jeden byłby stamtąd karetką odwożony.

2010-11-25 10:46:02   autor: mk

to prawda, że piesi zachowują się nieładnie, ale równie często wędrująć pieszo głównie w centrum miasta, rzadko spotykam rowerzystę, który użyłby dzwonka!!!! ja go nie widzę kiedy jedzie za mną!!! osobiście wjeżdżając między ludzi to przede wszystkim zwalniam, a dodatkowo używam dzwonka, nawet w sposób namolny - to działa ;)
kultury muszą nauczyć się wszyscy, ale faktem jest że piesi rozbestwili się za bardzo ;)

Dodaj komentarz

Imię lub pseudonim:    (wymagane)
Adres e-mail:  widoczny na stronie: tak nie
Strona WWW:
Treść komentarza:

Uwaga!
Wszystkie komentarze od osób niezalogowanych moderuję, w związku z czym będą one pojawiać się na stronie z opóźnieniem. Komentarze chamskie, obraźliwe, infantylne, nie zawierające żadnej sensownej treści oraz inne, które uznam z jakiegoś powodu za nieakceptowalne, będę usuwał. Jest to w końcu moja strona i ja decyduję, co na niej będzie... Możesz mieć inne zdanie ode mnie, byleś wyrażał(a) je w sposób rzeczowy i kulturalny... :-)
Jeżeli chcesz, aby twoje komentarze pojawiały się od razu, zaloguj się na stronie.