2011-03-02 11:33:03   autor: canis_lupus  (www)

Jest jednak pozytywny aspekt tej smutnej sprawy. Wiele osób usłyszy o masie krytycznej.

2011-03-02 23:30:39   autor: raj

Szkoda, że niestety również wiele z tych osób będzie nastawionych negatywnie nie do kierowcy - szaleńca, tylko do masy, jak widać np. z komentarzy pod filmem z tego wydarzenia na stronie wp.tv: http://sensacje.wp.tv/i,Samochodem-wjechal-w-rowerzystow,mid,750091,index.html Nie wiem, jakim bezmyślnym człowiekiem trzeba być, żeby wypisywać takie rzeczy jak: "Rowerzyści z masy krytycznej to są najbardziej nerwowi i prowokujący ludzie jakich znam. [...] Na moje to on mógł jeszcze cofnąć i sprawdzić czy zapytać czy nie jechał za wolno. Im mniej takich agresywnych "równoprawnych użytkowników dróg" (jak nazywają siebie agresorzy z masy krytycznej) tym lepiej i bezpieczniej na drogach.", "fajnego im psikusa zrobił, niech sobie jeżdżą po trawie a nie na ulicach", "Może gość nie wytrzymał że musi płacić podatek drogowy, i przestrzegać przepisów drogowych a ROWERZYŚCI NIE", czy "niech promują w parkach, niestety grupki fanatyków rowerów, zwierząt, geje i lesbijki uważają, że mogą utrudniać życie innym ludziom którzy normalnie pracują."
Jeżeli mamy w Polsce takich idiotów uważających, że rowerzystów to można nawet pozabijać, bo kogoś tam denerwują, to ręce opadają... :(

Dodaj komentarz

Imię lub pseudonim:    (wymagane)
Adres e-mail:  widoczny na stronie: tak nie
Strona WWW:
Treść komentarza:

Uwaga!
Wszystkie komentarze od osób niezalogowanych moderuję, w związku z czym będą one pojawiać się na stronie z opóźnieniem. Komentarze chamskie, obraźliwe, infantylne, nie zawierające żadnej sensownej treści oraz inne, które uznam z jakiegoś powodu za nieakceptowalne, będę usuwał. Jest to w końcu moja strona i ja decyduję, co na niej będzie... Możesz mieć inne zdanie ode mnie, byleś wyrażał(a) je w sposób rzeczowy i kulturalny... :-)
Jeżeli chcesz, aby twoje komentarze pojawiały się od razu, zaloguj się na stronie.